Date Posted: 2018-11-28 | Date Modified: 2018-11-28 | Expires: 2018-12-28

ДИСПОНЕНТ / СПЕДИТОР / СПЕЦИАЛИСТ ЛОГИСТИКА

Job Description

Позицията:
Набираме служители за следните позиции: ДИСПОНЕНТ / СПЕДИТОР / СПЕЦИАЛИСТ ЛОГИСТИКА / РЪКОВОДИТЕЛ НА ТРАНСПОРТНА ДЕЙНОСТ

в нашия офис: София

Отговорности:

- Управлява флотилия от межународни товарни автомобили; контролира разхода им на гориво, цените на транспорта; планира маршрути, както и смените, часовете за работа и почивката на шофьорите; товаро-разтоварните операции и следи за доброто изпълнение на поетата заявка

- Ежедневно контактува с клиенти, доставчици и други международни фирми; използва международни програми за продажба на товари / транспорт (Timocom, Trans, Teleroute, Transporeon etc.); търси и продава товари; изготвя транспортни заявки; води преговори за цени; проследява сключените вече транспортни договори- заявки и следи за тяхната навременна доставка и ефективност

- Разработва и поддържа дългосрочни търговски отношения с редовни клиенти и доверени доставчици на местно и международно ниво

Requirements

Изисквания:

- ОПИТ НА ПОДОБНА ПОЗИЦИЯ

- Способност за работа в екип, взимане на самостоятелни решения и поемане на отговорност, предприемчивост, оперативност при разрешаване на проблемни ситуации и готовност за работа под напрежение

- Добри организационни и аналитични умения, афинитет към бизнес комуникации и делови преговори, мотивация, отговорност и отдаденост към работата

Познания на чужди езици:

- Много добро ниво на Италиански или Английски език; Френски език е предимство

- Допълнителни езици: Полски, Чешки, Словашки, Български, Румънски, Руски, Унгарски, Македонски

Benefits

Какво предлагаме:

- Постоянно обучение и усъвършенстванe на работния процес
- Международна работна среда и възмоност за работно място в различни наши офиси в цяла Европа
- Ежедневна комуникация на чужди езици
- Мотивиращо възнаграждение
- Възможност за професионално развитие в стабилна, много добре развита и структурирана компания на световно ниво

Изпратете вашата автобиография и мотивационно писмо на:
cv@codognotto.com

Skills

Dispatching Freight Forwarding Logistics Road Transport

Language Requirements

English

Education Degree

High School

Visa Support

No
Email Job

Job Criteria

Job Type

Full Time

Industries

#Import and Export, #Logistics and Supply Chain, #Transportation-Trucking-Railroad

Job Location

Bulgaria - Sofia

Functions

Customer Service, Distribution, Supply Chain

Salary

500 - 1500/month Euro

Companies will apply to you too

Fill in your resume and companies will send you invitations to apply on their jobs and we will notify you directly on your email box.